yükleniyor

SEO

Kurumsal SEO Danışmanlığı
Her siteye ve sektöre özel oluşturulan yol haritası ile size özel SEO planlaması.

     Firmanıza veya şirketinize ait web sitenizi, ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinde daha görünür yapmak ve daha geniş kitlelere duyurmak mı istiyorsunuz ?
     Bizler 12 yıllık deneyimli kadromuz ile her aşamada sizin adınıza tüm operasyonu büyük bir titizlik ve şeffaflık içinde yürütür.
Kurumsal SEO danışmanlığı için sizlere hazır bir yapılacaklar listesi sunmuyoruz, bu aşamada her site ve sektör kendi dinamikleri içinde değerlendirilerek bir yol haritası oluşturmak gerekiyor. Burada neler yapılacağı web site durumu, yaşı, iç yapısı, sektörel faktörler, rakip analizi, ziyaretçi kitlesi, hedef noktası, kullanıcı deneyimi gibi pek çok açıdan siteniz ve sektörünüz analiz edildikten sonra neler yapılması gerektiği konusunda çalıma süresi ve fiyatla birlikte detaylı bir rapor hazırlanıp tarafınıza sunulur.
Bu aşamadan sonra karşılıklı anlaşma sağlandığı taktirde çalışmaya başlanır ve belirlenen süre içinde tamamlanarak tarafınıza detaylı işlem raparu sunulur. Bünyemizde SEO web tasarım yazılım reklam adwords ve sosyal medya alanlarında 12 yılın üzerinde tecrübesi olan tam profosyonel bir çok uzman barındırmaktadır. Tüm ekibimiz bir biri ile tam bir uyum içinde ve birlikte iş entegrasyonu konusunda büyük bir titizlikle projelerinizi hayata geçirmektedirler.

  1. Son Teknikler
  2. Profosyonel Takım
  3. Gerçek Destek
  4. İş Sonrası Takip

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!