yükleniyor

Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Erhan Akyol girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2008 yılında kurulmuştur.

Tekstil sektörü gömlek üretimi ile başladığı faaliyetlerine; web tasarım ve kodlama eğitimlerini tamamlayarak kısa sürede  tekstil modelistlik programları eğitimi, Web tasarım, Seo, Mail alt yapısı, Sunucu ve Bilişim Hizmetleri alanlarını da ekleyerek bir portföy haline gelmiştir.

Erhan Akyol, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında Sunucu ve Bilişim Hizmetleri alanları ve İhracat Gömlek üretimine kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Erhan Akyol Tekstil Tasarım ve Bilişim Hizmetleri'nde saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Erhan Akyol, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını İstanbul'da yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev firmalar arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Erhan Akyol, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Erhan Akyol, uluslararası arenada kanıtlanmış Tasarım ve Bilişim Hizmetleri deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!