yükleniyor

Kişiye özel Gömlek

Kişiye Özel Ölçü Alımı
Kişiye Özel Bilgisayar Ortamında Kalıp Çıkarma
%100 coton Kumaşlar
Kişiye Özel Desing
Kişiye Özel Nakış İşleme

Fiyat: 250 TL.


DEMO SATIN AL!

Kişiye Özel Ismarlama Gömlek


» Kişiye Özel Gömlek 

  • Ismarlama Gömlek bir erkeğin Olmazsa olmaz şık elbisesidir. Erkek gömleğini giydiğinde eğer O kişiye özel Gömlek dikilmişse üzerinde omuzları dik, göğüs ve bel hatları oturan fizik yapısını ortaya koyan şık bir görüntü elde edebileceği ısmarlama gömlek olur. Kişiye özel gömlek insanın vücut ölçüleri alınarak Kişiye özel tasarım yapılarak dikilir.


» Kişiye Özel Gömlek Neden Giyilir ?

  • Fiziği Düzgün erkeklerde : Fiziğini ön planda tutmak giyinmiş oldukları takım elbisenin altında yakalarının dik durması işlerine iş güçlerine güç ve kariyerlerine kariyer katmak için çok önemli bir sebeptir.
  • Fiziği Normal Olmayan erkekler :  Genelde fiziği düzgün erkeklere istinaden tam tersi yakaların daha ufak olmalarını tercih ederler boyun mesafeleri kısa oldukları için sağa sola dönerken rahatsız olmamak için. Ayrıca ısmarlama gömlek tercih etmeleri normal piyasa gömleğine göre ısmarlama gömlek vücut ölçülerine göre olduğunda Omuzları aşağı düşmüyor, kol boyları kişinin koluna göre ayarlanıyor ve göbek kısmı Akyol Gömlek'e özel kalıp teknikleri ile vücut anatomisi değerlendirilerek kişiye özel kalıp çıkartıldığı için fiziği normal olmayan erkeklerin daha çok tercih sebebi oluyor


» Ismarlama Bayan Gömlek

  • Bayan ısmarlama gömlek ise ihtiyaç sebeplerine göre oluyor genelde resmi kurumlardaki bayanlar öğretmenler şıklıklarına şıklık katmak için en ideal ve kurumsal ısmarlama gömlek tercih sebepleridir.


» Hediye Ismarlama Gömlek

  • Bir babaya, bir erkek sevgiliye ismini veya isimlerinin baş harflerini özenle nakış işlenerek yazdırılıp özel hediye paketlerinde hediye edilmesi ayrıca bir gelinin damada damatlık gömleği yaptırarak gömleğin için evlendikleri tarihleri yazdırması ve isimlerinin baş harflerini yazdırması en mütevazi ve unutulmayacak hediye alanlarından bir tanesidir.


» Kişiye Özel Gömlek Tasarımı

  • Kişinin kendi zevkine göre değerlendirilip kendi tasarımını kendisi anlatmasıyla kaliteli işçilik ile dikilerek hizmet alanlarımızdan birisidir.
  • Sizlerde Kendinize Özel Gömlek Ürettirmek isterseniz Bizi arayın ofisinize gelip sizi ziyaret edelim.


Kişiye Özel Giyindiğiniz Sürece Sizinleyiz

Gömleğiniz kumaş aşamasından istediğiniz memnuniyetinize ulaşana kadar olan süreçte dilediğiniz zaman yanınızdayız..

Gsm : 0553 550 50 10
Pbx  : 0850 550 50 10

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!